Bylinné směsi - Ex Herbis

V našem e-shopu si můžete objednat také originální bylinné směsi určené pro přípravu výluhů nebo odvarů. Směsi jsou koncipovány tak, aby využívaly maximálně synergické vlastnosti  obsažených bylin. Tam kde to je možné a umožňuje to funkce směsi, je zohledněn i faktor chuti, takže většina našich směsí je chuťově příjemná. Vyjímečnost většiny směsí spočívá i v tom, že je využíváno navzájem se podporujích účinků bylin evropských s bylinami Ajurvédskými, Peruánskými, TČM či bylinami chladné Sibiře.

Směsi nazvané Balanční jsou určeny k dlouhodobější terapii a jejich účelem je hlavně podpořit přirozenou rovnováhu organismu v různých oblastech.

Pročišťovací směsi Proplachovací a Metabolik - pomohou očistit Váš organismus od nežádoucích látek.

Slizin je ojedinělá směs slizovitých bylin určená především k maceraci za studena. Její působení oceníte všude tam, kde jsou podrážděny sliznice. Například suchý dráždivý kašel, podrážděné sliznice trávicího traktu - jícen - žaludek - střeva, Potíže po ATB léčbě apod. 

Pokud si nejste jisti, zda je směs vhodná na Vaše obtíže, neváhejte nás kontaktovat a vyžádejte si konzultaci.

Pokud trpíte nějakým vážným onemocněním, nebo užíváte pravidelně léky, poraďte se prosím se svým lékařem, než začnete byliny užívat. Nabízené byliny patří k těm bezpečným, ale v kombinaci s chemickými léky, může dojít k nepředvídatelným interakcím. Lékař respektující sílu přírodních prostředků Vám naopak může doporučit byliny, které vhodně doplní a podpoří Vaši léčbu.

Bylinné směsi jsou baleny v moderních samostojných doypack sáčcích, se zipovým uzávěrem pro pohodlnou manipulaci při opakovaném otvírání.

Tento způsob balení zajišťuje bylinám optimální podmínky pro zachování maxima účinných látek včetně aroma.

© 2016 - 2018 Rosby Czech s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!