Léčivé Byliny

V našem e-shopu si můžete objednat kvalitní bylinky sušené/řezané určené pro přípravu výluhů, odvarů a nebo například alkoholových tinktur.  Byliny mleté jsou určeny většinou pro přímou konzumaci, nebo k přípravě domácích léčebných bylinných prostředků - různá mazání, pasty určené k obkladům a bylinné krémy. pro přímou konzumaci. Pokud byste uvítali nějakou bylinku, kterou nemáme v nabídce, napište nám a možná se nám podaří ji do sortimentu doplnit.

Všechny informace u produktů jsou pouze informativní vycházející z tradičního používání, herbářů, veřejně dostupných zdrojů a vlastních zkušeností. Rozhodně nemají ambici, přesvědčovat Vás o zázračných účincích. Ve většině případů, potřebují bylinky delší dobu než se projeví příznivá změna u chronických obtíží, ale to že Vám bylinka "nesedí" poznáte zpravidla hned (stačí, že Vám opravdu nechutná) Ale v případě některých akutních stavů např. Nachlazení, nespavost, nervozita, stres, špatné trávení apod. dokáže většina bylin pomoci prakticky hned. Pokud trpíte nějakým vážným onemocněním, nebo užíváte pravidelně léky, poraďte se prosím se svým lékařem, než začnete byliny užívat. Nabízené byliny patří k těm bezpečným, ale v kombinaci s chemickými léky, může dojít k nepředvídatelným interakcím. Lékař respektující sílu přírodních prostředků Vám naopak může doporučit byliny, které vhodně doplní a podpoří Vaši léčbu.

Byliny jsou baleny v moderních samostojných doypack sáčcích, se zipovým uzávěrem pro pohodlnou manipulaci při opakovaném otvírání. Mleté byliny jsou baleny ve speciálních metalových sáčcích, které brání degradaci mleté suroviny - kvalitní zipový uzávěr, zajistí, že bylinky vydrží i když doma sáček otevřete.

Tento způsob balení zajišťuje bylinám optimální podmínky pro zachování maxima účinných látek včetně aroma.

© 2016 - 2018 Rosby Czech s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!