Agafeya


Přírodní rostlinné suroviny pocházejí z ekologicky čistých oblastí Sibiře a regionu Bajkal, sestavené podle staleté zkušenosti lidové bylinné léčby.
Mýdlový kořen - přírodní a jemná mycí báze, která vytváří bohatou pěnu v šamponech a pěná do koupele vybraných produktů.
Roztátá - "měkká", čistá a zdravotně nezávadná. Druh vody, zpracované speciální metodou. Kvalita roztáte vody byla potvrzena nezávislým laboratorní protokoly a kavalifikována jako "živá voda» № 1324 ze dne 17. prosince 2011.Ve výrobě jsou používány za studena lisované oleje ze sibiřských rostlin. Šetrné zpracování zachovává v olejích maximum blahodárných látek a sílu chladné Sibiře!

Od dávných dob, lidé používají dary přírody, ale pouze šikovné ruce znalců je promění ve skutečné bohatství!
Sibiřská bylinkářka AGAFYA Ermakova se od dětství učila od své maminky a babičky na co je která bylina a tato tajemství přírody jsou předávána z generace na generaci po staletí. Tradiční recepty jsou pro své léčivé vlastnosti jedinečné a někdy předčí i výsledky dosažené v současné kosmetologii. Kosmetická řada Agafeya vychází z osvědčených receptů sibiřské léčitelky.

Nyní můžete vyzkoušet produkty vycházející z tradičních sibiřských receptů a obsahující výtažky odolných sibiřských bylin i vy!

Co odlišuje značku "Recepty babičky Agafia" od ostatních produktů na trhu?
Vybrané výrobky jsou držitely certifikátu ekologické kosmetiky což je potvrzeno ICEA ochrannou známkou na obalu.
Při výrobě jsou použity organické extrakty a oleje, kontrolované asociací Ecocert .
Při vývoji nových výrobků pro nejsou používány SLS, parabeny, silikony, syntetické vonné látky, minerální oleje a škodlivé látky.

© 2016 - 2018 Rosby Czech s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!