Zero na čištění skel a zrcadel

Čistá okna rychle, snadno, bez vody a nepořádku.
Značka ekologických přípravků pro domácnost ZERO představuje novinku na českém trhu - sprej na čištění skel, zrcadel, monitorů a také všech leštěných ploch, včetně nerezových spotřebičů.

Přípravek je složen z přírodních látek, tradičně užívaných při úklidu, v tomto případě je hlavní účinnou látkou ocet, a hlavně esenciální oleje, které působí antimikrobiálně, antimykoticky a ošetřenou plochu tak desinfikují přírodním a bezpečným způsobem. Příjemná a svěží přírodní vůně je asamozřejmostí.Čistá okna rychle, snadno, bez vody a nepořádku. Značka ekologických přípravků pro domácnost ZERO představuje novinku na českém trhu - sprej na čištění skel, zrcadel, monitorů a také všech leštěných ploch, včetně nerezových spotřebičů. Přípravek je složen z přírodních látek, tradičně užívaných při úklidu, v tomto případě je hlavní účinnou látkou ocet, a hlavně esenciální oleje, které působí antimikrobiálně, antimykoticky a ošetřenou plochu tak desinfikují přírodním a bezpečným způsobem. Příjemná a svěží přírodní vůně je samozřejmostí.

Prostředek nepění a proto nezanechává šmouhy a snadno a bez námahy vyleštíte různé lesklé povrchy
Čistá okna rychle, snadno, bez vody a nepořádku. Značka ekologických přípravků pro domácnost ZERO představuje novinku na českém trhu - sprej na čištění skel, zrcadel, monitorů a také všech leštěných ploch, včetně nerezových spotřebičů.

Prostředek je balený v plastové lahvi se sprejovým dávkovačem, o objemu 420 ml.

Složení: čištěná voda, 5 až 15%: isopropylalkohol, < 5%: neiontové povrchově aktivní látky, esenciální olej šalvěje muškátové, květová voda z chrpy, bílý ocet , vonná kompozice, mátová silice, Katon, C. L. 42051, C.I. 42090, C.I. 19140

Při použití není tedy nezbytně nutné používat rukavice. Ideální je přímá aplikace a setření a vyleštění plochy za pomoci kvalitní papírové utěrky. Pokud je plcha velmi znečištěná, po nastříkání rozmyjte houbičkou a setřete opět papírovou utěrkou. Prostředek můžete použít i k očistě rámů a parapetů.

Tip: Je skvělý k vyleštění sklokeramických varných desek. Zbavte desku mastnoty a ostatních nečistot a na závěr na suchou desku naneste ZERO a rozleštěte papírovou utěrkou.

Prostředek nepění a proto nezanechává šmouhy a snadno a bez námahy vyleštíte různé lesklé povrchy
© 2016 - 2018 Rosby Czech s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!